کد خبر : 24526 / /
/

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک سارق حرفه ای منزل در محله تهران نو، خبر داد.

سرهنگ "صادق ضرونی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: پس از دریافت خبری مبنی بر سرقت از منزل از طریق سامانه 110 به کلانتری 128 تهران نو، تیم گشت انتظامی در محل حاضر  شده و مشاهده کردند  سه نفر که نقاب بر چهره داشتند در حال خروج از ساختمان و متواری شدن، هستند.

وی افزود: دونفر از سارقان سوار برموتورسیکلت آماده حرکت، از محل متواری و نفر سوم هم با موتورسیکلت قصد فرار داشت که ماموران مانع از فرار شده و سارق با استفاده از یک قبضه چاقوی سلاخی به سمت ماموران حمله ور شد که در نهایت با تیراندازی پلیس سارق، خلع سلاح و دستگیر می شود.

سرکلانتر یازدهم  پلیس پیشگیری تصریح کرد: از سارق یک قبضه چاقو و گاز اشک آور و دیلم و ابزار سرقت از منزل کشف شد، خوشبختانه حضور بموقع پلیس باعث ناکام ماندن این سرقت شد و سارقان فقط درب ورودی آپارتمان را تخریب کردند.

ضرونی با اشاره به اینکه متهم 35 ساله و دارای سابقه و تحمل حبس در زندان است، خاطرنشان کرد: تلاش در راستای دستگیری متهمان متواری ادامه دارد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.