کد خبر : 24408 / /
/

مونا نیکبخت با انتشار عکسی از علی رضا واحدی نیکبخت، پیشکسوت فوتبال از عاشقانه جدید خودش و همسرش رونمایی کرده است.

 همسر علی رضا واحدی نیکبخت که به عنوان یک بلاگر در فضای مجازی فعالیت می کند، هر بار با یک محتوا مخاطبان اش را شگفت زده می کند.

او این بار هم تصویری از همسرش منتشر کرده و با ابراز عشق اش کاربران را غافلگیر کرده است.

نیکبخت واحدی

مونا نیکبخت در حاشیه این تصویر هم نوشت: عشق جان. در مقابل علی رضا واحدی نیکبخت نیز جواب عاشقانه ای به ابراز علاقه همسرش داده است.

این ابراز علاقه و عشق حالا واکنش های متفاوتی را به دنبال داشته است. بیشتر واکنش ها نیز البته مثبت و تحسین آمیز بوده است.

بیوگرافی علی رضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک باعث شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر حاضر به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش آغاز کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.