کد خبر : 24379 / /
/

خودروهای کلاسیک خارجی مهمان های همیشگی شهر هستند. همان خودروهایی که هنوز پلاک های قدیمی و خارجی شان را حفظ کرده اند تا نشان از اصالتشان باشد.اما در کنار وضعیت ظاهری شان موضوع امنیت این خودروها کمتر مورد توجه قرار می گیرد. موضوعی که دیروز منجر به مصدومیت سخت راننده یکی از خودروهای لوکس کلاسیک در بولوار فردوسی شد.

ظهر دیروز با اعلام وقوع تصادف در بولوار فردوسی که منجر به گرفتاری راننده درون خودرو شده بود، بلافاصله گروه امداد و نجات ایستگاه سوم به محل اعزام شدند. با توجه به اینکه حادثه در یکی از نقاط پرتردد و شلوغ شهر واقع شده بود و احتمال حوادث بعدی هم متصور بود، تیم پشتیبانی ایستگاه دهم نیز به محل اعزام شدند.

با حضور امدادگران مشخص شد که یک خودرو بیوک کلاسیک هنگام تردد و عبور از تقاطع بولوارهای فردوسی و خیام به دلایلی نامعلوم با شدت هرچه تمام تر با ایستگاه اتوبوس برخورد کرده است. مصدومیت شدید راننده موجب شده بود تا او نتواند از خودرو خارج شود. امدادگران با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به بریدن بخش هایی از خودرو کردند و توانستند این فرد را با رعایت اصول ایمنی به بیرون منتقل کنند . مصدوم برای دریافت خدمات درمانی و انتقال به بیمارستان، تحویل تکنیسین های اورژانس مستقر در محل شد./رکنا

(عکس تزئینی است)

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.