کد خبر : 24364 / /
/

قاچاقچی موادمخدر که ۲۹۰ بسته تریاک را بلعیده بود تا به شهر دیگری منتقل کند، از سوی پلیس دستگیر شد.

سردار حشمت الله ملکی، فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری فراجا گفت: با اعلام گزارش حمل و جابه‌جایی مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای، موضوع در دستور کار عوامل انتظامی پلیس راه آهن شمال غرب قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان و پیگیری‌های لازم، متهم که سوار یک دستگاه خودرو تیبا بود در عوارضی بزرگراه زنجان- تبریز شناسایی و خودرو توقیف و راننده دستگیر شد. اما در بازرسی داخل خودرو هیچ ماده مخدری پیدا نشد با این حال  مأموران انتظامی پلیس راه آهن شمال غرب با هوشیاری لازم و این احتمال که متهم به روش «بلع و انباری» در حال حمل مواد است پس از هماهنگی قضایی قاچاقچی دستگیر شده را برای انجام معاینات و اقدامات پزشکی به بیمارستانی در زنجان منتقل کردند.

تریاک

سردار ملکی گفت: طی هشت مرحله، ۲۹۰ بسته آب‌بندی شده مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۲ کیلو و ۳۹۰ گرم که به صورت بلع و انباری در معده جاسازی شده بود، از متهم تخلیه و در این خصوص پرونده تشکیل و متهم به دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

منبع: ایرنا

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.