کد خبر : 23777 / /
/

وام فوری/وام ازدواج/ وام ودیعه مسکن/ وام بدون ضامن

بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از مشتریان خود و براساس ابلاغیه جدید بانک مرکزی، به متقاضیان واجد شرایط وام 200 میلیونی می‌پردازد. افراد برای این تسهیلات باید میانگین حساب مورد نظر بانک را ایجاد کنند.

 متقاضیان دریافت این وام 200 میلیونی باید در یکی از شعب بانک مهر سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افراد برای دریافت این تسهیلات باید حداقل خواب سپرده سه ماهه ایجاد کنند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد 4 درصدی دارد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 60 ماه اعلام شده است. افراد برای دریافت این وام باید ضامن رسمی داشته باشند. لازم به ذکر است که پرداخت این وام به بودجه شعبه و ابلاغیه بانک مرکزی بستگی دارد.

با توجه به مبلغ وام، کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، هر قسط 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان است. مجموع رقم وام و سود آن نیز به 200 میلیون و 100 هزار تومان می‌رسد.

بانک مهر ایران چه نوع خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بانک مهر ایران با سرمایه اولیه هزار و 500 میلیارد تومانی در سال 1386 افتتاح شد و از آن زمان در قالب قرض الحسنه خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می‌دهد. این مجموعه در خصوص ارائه خدمات الکترونیکی نیز اقدامات مهمی را انجام داده است. طوری که اخیرا مدیرعامل این مجموعه اعلام کرد؛ حدود 30 درصد از وام‌های این بانک بدون مراجعه پرداخت می‌شود. این مجموعه تلاش دارد تا شبکه وثایق را نیز به سمت غیرحضوری شدن سوق دهد. به این صورت مردم می‌توانند بعد از اعتبارسنجی و به واسطه سامانه‌های بانک در دسترس بانک مهر، از طریق سفته الکترونیکی، توثیق سهام و … وام مورد نیاز خود را دریافت کنند.

 کاماپرس
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.