کد خبر : 23269 / /
/

اولین دورف مونث ارباب حلقه‌ها، یک بازیگر ایرانی-افریقایی است.

سوفیا نوموت در سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» آمازون نقش یک دورف مونث را بازی کرده است. در سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» (The Lord of the Rings: The Rings of Power)، «سوفیا نوموت» ایرانی-آفریقایی به عنوان اولین بازیگر یک دورف مونث معرفی خواهد شد.

بازیگر ایرانی سریال ارباب حلقه‌ها

جمعه شب گذشته، نوموت در کامیک-کان سن دیه‌گو حاضر شد و پرسش‌هایی پاسخ داد. نوموت در «حلقه‌های قدرت» در نقش «دیسا» ظاهر خواهد شد که همسر «شاهزاده دورین چهارم» با بازی «اووین آرتور» است؛ حاکمی در «دوران دوم» و حامل یکی از حلقه‌های قدرت. 

نوموت در این رویداد فاش کرد که دو روز پیش از تست بازیگری برای این نقش فرزندش را به دنیا آورده است. در حین فیلمبرداری، سازندگان لباس‌هایی برای او طراحی کردند که بتواند با سهولت بیشتری به فرزندش شیر بدهد.

جی‌دی پین و پاتریک مک‌کی نویسندگان سریال پیش‌تر در مصاحبه با «ونیتی فر» تاکید کرده بودند که سریال «ارباب حلقه‌ها» قصد ندارد یک اثر حماسی شبیه به «بازی تاج‌وتخت» شبکه اچ‌بی‌او باشد. 

پخش فصل اول «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» از ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۱) آغاز خواهد شد.

 
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.