کد خبر : 23161 / /
/

قتل هولناک مرد جوان در بزرگراه بعثت| مردان بی‌رحم جوان 25 ساله را در تیبا کشتند

مرد جوان براثر یک درگیری در بزرگراه بعثت به قتل رسید.

قتل هولناک مرد جوان در بزرگراه بعثت| مردان بی‌رحم جوان 25 ساله را در تیبا کشتند

 پنجشبه 30 تیرماه سال جاری، ماموران کلانتری 150 خزانه در بزرگراه بعثت در حال گشت زنی بودند، که یک خودرو تیبا را درحالی که داخل آن  2  نفر در حال ضرب و جرح یک مرد حدودا 25 ساله بودند، مشاهده کردند.

متهمان  در حالی که دست و صورت مرد جوان را با طناب بسته بودند، پس از مشاهده ماموران کلانتری 150 خزانه پا به فرار گذاشتند و ماموران پلیس با پیکر نیمه جان مرد جوان مواجه شدند.

امدادگران اورژانس دقایقی بعد در محل حادثه حاضر شدند و مرد جوان را به بیمارستان انتقال دادند اما اقدمات درمانی فایده‌ای نداشت و مرد جوان براثر این درگیری هولناک به قتل رسید.

ماموران کلانتری بلافاصله این خبر را به بازپرس کشیک قتل اطلاع دادند؛ همین کافی بود تا تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی صحنه وقوع قتل شوند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کنند.

تحقیقات ابتدایی اعضای تیم جنایی نشان داد، مقتول  هیچگونه مداراک شناسایی به همراه ندارد و با انگیزه نامشخص توسط متهمان هدف ضرب و جرح مرگبار قرار گرفته است.

با دستور بازپرس کشیک قتل، جسد متوفی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در خصوص دستگیری 2 متهم فراری توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شده است.

منبع: تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.