کد خبر : 23091 / /
/

ظهر امروز معدن کرومیت در روستای چیل‌آباد شهرستان ارزوئیه ریزش کرد، بر اثر این حادثه سه کارگر این معدن گرفتار شدند.

 فرماندار ارزوئیه با اشاره به آخرین جزئیات ریزش معدن کرومیت ارزوئیه گفت: ستاد بحران شهرستان تشکیل شده و تلاش برای نجات ۲ کارگر محبوس ادامه دارد.

رضا اسماعیل‌کاخ فرماندار ارزوئیه با اشاره به اینکه ظهر امروز معدن کرومیت در روستای چیل‌آباد شهرستان ارزوئیه ریزش کرده است، اظهار داشت: بر اثر این حادثه سه کارگر این معدن گرفتار شدند.

وی با بیان اینکه با تلاش نیروهای امدادی یک نفر از این کارگران نجات پیدا کرده است، گفت: در حال حاضر دو نفر از این کارگران در داخل معدن محبوس هستند.

فرماندار ارزوئیه با اشاره به اینکه در حال حاضر تمام نیروهای امدادی در محل معدن حضور دارند، افزود: تلاش برای نجات جان دو کارگر محبوس شده در معدن همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ستاد بحران شهرستان تشکیل شده است، ادامه داد: دلیل ریزش معدن هنوز مشخص نشده اما احتمال می‌رود که عدم رعایت نکات ایمنی باعث ریزش تونل شده است.

سید محمد صابری رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز اظهار داشت: در پی ریزش معدن کرومیت، منطقه چیل آباد شهرستان ارزوئیه در ساعت 13:45 امروز پنجشنبه 30 تیرماه بلافاصله نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه مصدوم این حادثه بعد از رهاسازی به بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان ارزوئیه منتقل شده است، گفت: متاسفانه در این حادثه دو نفر محبوس شدند که هم اکنون تیم‌های امدادی مستقر در منطقه در حال آوربرداری برای رهاسازی افراد گرفتار در زیر آوار معدن هستند.

منبع: تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.