کد خبر : 23047 / /
/

پسر جوان وقتی به خانه برگشت با دیدن جسد مادرش در حمام خانه وحشتزده موضوع را به پلیس خبر داد.

ساعت  12 شب سه‌شنبه 28 تیر گزارش کشف جسد زن 50 ساله‌ای به بازپرس محمد جواد شفیعی اعلام شد. بدنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه که آپارتمانی در طبقه دوم ساختمانی در غرب تهران بود، شدند.با ورود به محل، آنها با جسد زن میانسال درحالی داخل حمام مواجه شدند که جسد مثله شده بود و از زمان مرگ حدود 10 ساعت می گذشت.

یکی از فرزندان مقتول که جسد مادرش را پیدا کرده بود گفت: من سرکار بودم وقتی شب به خانه برگشتم از پدر و مادرم خبری نبود چندبار مادرم را صدا کردم اما جوابی نیامد وقتی وارد حمام شدم ناگهان با دیدن زمین غرق در خون و تکه های جسد مادرم شوکه شدم. خیلی طول کشید تا به خودم مسلط شدم و به پلیس خبر دادم.جسد به دستور بازپرس جنایی برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که زن میانسال دچار وسواس رفتاری بوده واختلاف شدیدی با همسرش که بازنشسته بوده داشته است. از آنجا که همسر مقتول از زمان این حادثه ناپدید شده است احتمال ارتکاب جنایت از سوی وی قوت گرفت .بدین ترتیب بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت همسر متواری مقتول را صادر کرد./رکنا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.