کد خبر : 23018 / /
/

ماجرای آدم ربایی وحشتناک در سلماس| شکنجه فجیع جوان تهرانی به دست قاچاقچیان

مرد جوانی که سودای مهاجرت در سر داشت، به دست قاچاقچیان بی‌رحم افتاد و یک هفته هدف ضرب و جرح شدید قرار گرفت.

ماجرای آدم ربایی وحشتناک در سلماس| شکنجه فجیع جوان تهرانی به دست قاچاقچیان

تیر ماه جاری، رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی یک مرد افغانستانی از تهران به شهر سلماس برای عبور غیرقانونی از مرز در دستور کار بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌ جنایی قرار گرفت.

 تحقیقات ابتدایی مشخص کرد، فرد ربوده شده همراه با دوستان خود با تیمی از  قاچاقچیان  برای مهاجرت غیرقانونی به کشور ترکیه آشنا شدند و پس از مذاکرات اولیه با 7 سرنشین  یک  خودرو که همگی اتباع بودند، به شهر سلماس مراجعه کردند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، مهاجران غیرقانونی پس از انتقال به شهر سلماس توسط قاچاقچیان با یک خودرو نیسان به مکان نامعلومی منتقل شدند و هدف ضرب و جرح شدید قرار گرفتند.

در ادامه مشخص شد، مرد جوان به مدت 7 شبانه‌روز با افراد دیگر در یک خانه، زندانی شده و قاچاقچیان پس از ضرب و جرح بی‌رحمانه، از خانواده وی در ازای آزادی درخواست پول کرده اند.

بررسی‌های تکمیلی مشخص کرد مرد جوان پس از هفت روز توسط قاچاقچیان آزاد شده و پس از مراجعه به تهران از قاچاقچیان شکایت کرده است؛ این در حالی بود که چند روز قبل با دستور بازپرس پرونده یکی از عاملان آدم‌ربایی بازداشت شده‌ است.

 با توجه به اعتراف متهم به آدم‌ربایی مرد جوان و آزادسازی دیگر افراد ربوه شده، تحقیقات تکمیلی توسط محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.