کد خبر : 22806 / /
/

بازار خودرو که مدتی با اعلام خبر آزادسازی واردات خودرو از افزایش قیمت دست کشیده بود و در برهه ای هم کاهش قیمت به ثبت می رساند، پس از تاخیر در اعلام آئین نامه نهایی و شایعاتی مبنی بر اشکالات مهم این آئین نامه مجددا با افزایش های عجیب و غریبی روبرو شده است. آغاز مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه هم نتوانست از افزایش قیمت ها جلوگیری کند.

 پژو ۲۰۶ تیپ دو با ۳ میلیون افزایش ۳۰۴ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ امروز بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما با ۲ میلیون افزایش ۴۱۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، با ۷ میلیون افزایش ۶۱۵  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ هم با ۱ میلیون افزایش ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد. پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون افزایش ۳۷۸ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷، هم ۴ میلیون گران شد و ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود.پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ با ۱۰ میلیون افزایش ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با دو میلیون افزایش و ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF۷ هم گران شد و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش ۴۰۷ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک با ۳ میلیون افزایش ۵۹۳ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم ۵ میلیون گران و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس با ۱ میلیون افزایش ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای اما بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

1

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار با ۱ میلیون کاهش ۱۸۲ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ بدون تغییر ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو هم یک میلیون تومان گران شد و ۲۱۶ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۶ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم بدون تغییر ۱۹۸ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد./اقتصاد آنلاین

2

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.