کد خبر : 22615 / /
/

بایدن در پاسخ به پرسشی در خصوص امکان استفاده از گزینه نظامی علیه ایران، گفت که چنانچه این آخرین گزینه باشد، ممکن است به این گزینه متوسل شویم.

به نقل از ایلنا ، «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که کشورش از توسل به «زور به عنوان آخرین گزینه برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای استفاده خواهد کرد».

آسوشیتدپرس  گزارش داد؛  بایدن که با کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی صحبت می‌کرد، مدعی شد: «تنها چیزی که می‌تواند بدتر از ایران امروز باشد، دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای است».

 

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص امکان استفاده از گزینه نظامی علیه ایران، گفت که چنانچه این آخرین گزینه باشد، ممکن است به این گزینه متوسل شویم.

رئیس‌جمهوری آمریکا با تکرار برخی مواضع بی‌اساس گفت که حتی به بهای عدم دستیابی به توافق هسته‌ای، حاضر به حذف نام سپاه پاسداران ایران از فهرست سیاه نیست.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.