کد خبر : 22110 / /
/

اخبار سلبریتی/ عکس بازیگران/ عکس معروف ترین بازیگران زن ایرانی

ترلان پروانه با این عکس کل اینستاگرام را به ریخت!| حاشیه جدیدی که ترلان پروانه درست کرد+عکس

بازیگر جوان سینمای ایران پس از اکران مردمی فیلم سینمایی «علف‌زار» در شیراز اظهارنظری داشته که قابل تامل است. او با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت: «تو این ایران که تعریف و تمجیدها همه پولی است، لطفا کسی از من تعریف نکند در پیجش.»

ترلان پروانه با این عکس کل اینستاگرام را به ریخت!| حاشیه جدیدی که ترلان پروانه درست کرد+عکس

ترلان پروانه بازیگر جوان کشورمان است. ترلان پروانه از کودکی با تبلیغات جلوی دوربین رفت شایعه ازدواج ترلان پروانه با فوتبالیست ها مدت ها جنجالی شده بود ترلان پروانه هرازگاهی لایو اینستاگرامی می گذارد.آخرین اخبار مربوط به ترلان پروانه در سایت آخرین خبر بخوانید.

ترلان پروانه

شاید این گزاره درست باشد اما به نظر می‌رسد جامعه هنری و مخاطبانش به راحتی از کنار این قضیه عبور نمی‌کنند چرا که گوینده جمله خودش هم باید بازی‌های دست‌کم قابل قبولی را ارائه کرده باشد. به هر حال به عنوان یک هنرمند حوزه سینما انتقادی از سمت خانم پروانه وارد شده و طبیعتا سیل گسترده واکنش‌ها نیز روانه او می‌شود.

در همین ارتباط، حسین لامعی، منتقد سینما در واکنش به اظهارنظر جنجالی ترلان پروانه در جایی ایستاده که هم حرف دل سینماگر را می‌زند و هم حرف دل مخاطب. او می‌نویسد:

"کاملا درست می‌گه... بی‌تمسخر می‌گم ... حرفش کاملا درسته و من حداقل 100 نمونه‌ی مشخص الان به ذهنم هست از نقدهای پولی ... فقط کاش اینم بگه یا حداقل خودش بدونه اگه این پیج‌ها ضدبازی‌های خودش چیزی نمی‌گن و هیچ نقد منفی روی بازی‌های آماتورش کار نمی‌کنن دلیلش دقیقا همینه که پولی‌ان! و تحت قرارداد فیلم‌ها، سریال‌ها، تهیه‌کننده‌ها و دفاتری هستند که ایشون داخلشون داره بازی‌ می‌کنه. بعله! این پولی بودن واسه هر کی بده واسه تو بد نیست!"

میثم محمدی، فعال رسانه‌ای و روزنامه‌نگار نیز تلویحا مسیر لامعی را رفته و معتقد است:

ببینید با نقد چه کردید و کار را به کجا رساندید! وقتی کلمات، جملات، استعاره‌ها و ترکیب‌های دهان‌پرکن را برای هر کسی خرج می‌کنید، باید هم به اینجا برسیم. اینچنین است که دیگر تعریف واقعی و اصولی هم از تمجیدهای تقلبی  و آبکی قابل تشخیص نیست. هر پرت و پلایی را می‌نویسید و می‌فروشید! البته که فکر کنم بازی‌های ایشون با پرداخت پول و هزینههم قابل نقد و نوشتن نیست، چون برای نوشتن همین مزخرفات هم یک حداقل‌هایی لازم است که من این حداقل‌ها را هم نمی‌بینم.

تغییر عجیب ترلان پروانه بعد عمل زیبایی

ترلان پروانه مانند بسیاری از سلبریتی ها در چهره خود تغییراتی را با عمل زیبایی ایجاد کرد.

این سلبریتی زیبا در ابتدا بسیار زشت شد و این کار او موجب شد بسیاری از هوادارانش از او انتقاد کنند.

ترلان پروانه

اما حالا با گذشت زمان صورت او نسبت به زمان ابتدای عمل جا افتاده تر شده است و چهره زیبای قبلی اش را دوباره به دست آورده است.

ترلان پروانه با بیش از 1.8 میلیون فالوور در اینستاگرام فعالیت دارد و هر از چند گاهی پست یا استوری منتشر می کند.

پریسا در این فیلم شخصیت یک دختر خوش چهره است که برای برند های لوازم آرایشی و بهداشتی تبلیغ می کند.

رشته تحصیلی ترلان پروانه

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

گیاه خواری ترلان پروانه

در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده می کنم و کلم بروکلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه ام است؛ مخصوصا وقتی مامان این کلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزد

ترلان پروانه و آشپزی

آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم. اوقات فراغتم را با دیدن فیلم و خواندن کتاب سپری کنم به همین خاطر کمتر فرصت آشپزی دارم اما اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می پزم چون هم در پختش حسابی تسلط پیدا کرده ام و هم خیلی دوست دارم.

ورزش مورد علاقه خانم پروانه

ورزش حرفه ایم بسکتبال است دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت می برم. اسب سواری هم جز ورزش های مورد علاقه من است.

رقص باله ترلان پروانه

کلاس های باله در آب را به اتمام رسانده ام و این ورزش مفرح و زیبا را هم خیلی دوست دارم اما به دلیل دلمشغولی هایی که دارم، نتوانستم آن را ادامه دهم.

ازدواج ترلان پروانه با سعید عزت اللهی

خبر ازدواج ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در جشنواره فیلم فجر و تماشای فیلم ترلان پروانه ایجاد شد. ماجرا از نظرات ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در صفحه اینستاگرام یکدیگر آغاز شد که جرقه ای در ذهن مردم ایجاد کرد که با حضور سعید عزت اللهی در جشنواره فجر این جرقه قدرت گرفت.

ترلان پروانه

سعید عزت اللهی در رابطه با این خبر مصاحبه ای انجام داد و ولی ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرد.

شایعه ازدواج ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

با پخش ویدیویی در فضای مجازی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده حاکی از ارتباط نزدیک این دو نفر دارد. حال این سوال مطرح می شود که ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج کرده است؟

در هفته های اخیر، عکسی از فرشاد احمدزاده منتشر شده بود که درکنار هم تیمی هایش است و البته حلقه ای هم به دستش!در واکنش به این فضا، ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ، کامنت های اینستاگرامش را نیز بسته اند.

ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

شایعه ازدواج این دو بازیگر سال گذشته در همین روزها در فضای مجازی منتشر شد.

ترلان پروانه در این خصوص ابراز داشت:

شایعه به این دلیل پیش آمد که ما تقریبا تنها دختر و پسری بودیم که از کودکی کار کردیم و به طور مستمراین فعالیت را ادامه می دادیم و در کارهای مختلفی با هم بازی کردیم واین زیاد دیده می شد، که سبب شد این شایعه ایجاد شود.

ارسلان قاسمی هم گفت:

عاشق یک نفر دیگه هستم الان هم در زندگی ام هستو اصلا هم از اینکه بخواهم اسمم را کنار ترلان پروانه ببینم خارج از کار دوست ندارم.

فیلم های سینمایی ترلان پروانه

    آهوی پیشونی سفید2 1396

    جاده قدیم 1396

    گشت2 1395

    فراری 1394

    درنا دختر آهو 1393

    شیفت شب 1393

    مردن به وقت شهریور 1392

    زندگی مشترک آقای محمودی و بانو 1391

    به خاطر پونه 1391

    بی خداحافظی 1390

    آهوی پیشونی سفید1390

    انسان ها بازیگر محسن توکلی 1389

    خروس بی محل 1388

    نصف مال من، نصف مال تو 1385

    پاپیتال 1385

    عاشق 1385

    چپ دست 1384

    مادر صدامو می شنوی 1384

    زن بدلی 1384

    بالا بلند 1384

    دغدغه 1384

مجموعه های تلویزیونی

    چرخ فلک 1395

    سرزمین کهن 1392

    گذر از رنج ها1392

    شاید برای شما اتفاق بیفتد 1391

    تا ثریا 1390

    ارمغان تاریکی 1389

    ملکوت 1389

    قاب های خالی1385–1386

    زیر تیغ 1385

    بی مقدمه بازیگر 1385

    داوری 1384

    مسافری از گرونگول 1384

    ترلان پروانه

شبی از شب ها 1383

    101 راه برای ذله کردن پدرها و مادرها 1383

    خوش غیرت 1383

    جایزه بزرگ 1383

    تله فیلم

    روزهای آخِر اسفند 1392

    قطار آن شب 1386

    خاطرات فردا 1387

    سریال اینترنتی نفوذ 1391

    مستند ابوریحان1393

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.