کد خبر : 21887 / /
/

استوری مهدی مهدی پور ستاره استقلال کنار سیاوش یزدانی؛ حاشیه ممنوع!

مهدی‌ پور: مشکلی بین‌ من و یزدانی و دانشگر نیست هواداران گل دربی دانشگر را از یاد نبرند.

مهدی پور درباره استوری و واکنش سیاوش یزدانی گفت: حقیقتا چیزی که بود یک سوتفاهم پیش آمد. بین ما و محمد و سیاوش می دانیم چیز دیگری است اما سوتفاهم پیش آمد. یک استوری گذاشتم ولی جوی علیه محمد به وجود آمد که استوری من اصلا منظورم او نبود از 10 سالگی با هم دوست هستیم و چیزی که گفتم ربطی به او نداشت. من درمورد خودم صحبت کردم و خودم پیشنهاد خارجی داشتم و چیزی نیست که سیاه بازی کنم یا بازارگرمی کنم که نیازی به این مساله ندارم.

سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی متولد 12 اسفند 1370 در مشهد ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس می باشد ، فوتبال را کنار درس بصورت حرفه ای ادامه داد و حالا در پست مدافع میانی در لیگ برتر بازی می کند و کم حاشیه هم ندارد.

شروع با فتح

بصورت جدی فوتبال را از سال 1383 وقتی 13 ساله بود با تیم جوانان فتح مشهد شروع کرد و تا سال 85 در این تیم قد سیاوش یزدانی 192 سانتی متر است و در پست دفاع بازی می کرد.

از کنکور تا پیکان

بعد از بازی در فتح مشهد مدتی درگیر کنکور بود تا اینکه از سال 88 با جوانان سیاه جامگان فوتبال حرف ای رو ادامه داد و کمتر از دو سال به بزرگسالان این تیم رسید و تا سال 92 در این تیم بود.

از سال 92 به پیکان تهران رفت و عملکرد مثبت او در این تیم بعنوان مدافع در 50 بازی و سه گل زده در مدت 4 سال برخی تیم های لیگ برتری خواهان او شدند.

ورود به سپاهان

این مدافع با ارزش طبق درخواست سرمربی جدید تیم سپاهان ، امیر قلعه نویی در سال 96 با عقد قرارداد 2 ساله به طوفان زرد اصفهان پیوست.

تحصیل و خدمت

یزدانی که در سال 97 در صورت عدم پاس کردن واحد های خود سرباز می شد توانست 10 واحد مانده دروس خود در مقطع فوق لیسانس را پاس کند و در این تیم ماندگار شود.

 

از وضعیت ازدواج و همسر سیاوش یزدانی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

جنجال در سپاهان و پرسپولیس

جنجال مصاحبه او در بازی سپاهان با پرسپولیس در ورزشکاه آزادی در 6 اردیبهشت 98 باعث محرومیت موقت او از طرف کمیته انضباطی شد.

وی بعد از بازی جنجالی تیمش مقابل پرسپولیس در ششم اردیبشهت 98 در مصاحبه گفت : امروز طبقه پایین را به هواداران ما دادند و تماشاگران پرسپولیس هم بالای سر آنها نشسته بودند.

پرسپولیسی ها هواداران سپاهان را نابود کردند و من از آنها خواهش می کنم به اصفهان نیایند. چون اگر به اصفهان بیایند ، تنها خدا می تواند امنیت شان را تأمین کند. هواداران پرسپولیس واقعاً بی رحمانه چند تماشاگر ما را زدند.

وی در سوال اینکه آیا تماشاگران پرسپولیس را تهدید می کند یا خیر ، گفت : این حرف از سر دلسوزی است. اگر اینگونه باشد ، در اصفهان خون به پا می شود. من از هواداران سپاهان خواستم بیشتر مراعات کنند ، اما اگر در بازی دو تیم در جام حذفی مراعات نکنند ، حق دارند.در نهایت بعد از عذرخواهی حکم محرومیت او بخشیده شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.