کد خبر : 21826 / /
/

طبق تاکید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و به‌منظور رفاه حال بازنشستگان، در قرارداد سال ۱۴۰۱ صندوق با شرکت بیمه‌گر، مزایای ویژه‌ای در مقایسه با سال گذشته برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است.

به گزارش صندوق بازنشستگی فولاد، مهم‌ترین مزیت قرارداد سال جاری، رایگان شدن فرانشیز برای بازنشستگان است. به‌موجب این قرارداد، بازنشستگان فولاد از پرداخت فرانشیز برای بستری، سرپایی و پاراکلینیکی در بخش خصوصی معاف شده و فرانشیز مربوطه بر عهده صندوق بازنشستگی فولاد خواهد بود. ضمن اینکه فرانشیز ارائه این خدمات در بخش دولتی نیز بر عهده شرکت بیمه‌گر خواهد بود.

همچنین بیمه‌گر موظف‎ است ‎قبل ‎از ‎شروع ‎قرارداد‎ نمایندگان مالی و خسارتی ‎تام‎ الاختیار‎خود ‎را‎ به‎ بیمه‎ گذار‎ معرفی ‎و به‌عنوان ‎رابطین بیمه‌گر ‎و‎ بیمه‌گذار ‎و‎ جهت ‎انجام ‎امور ‎بیمه‌‎ای‎ بیمه‌شدگان ‎اعم ‎از‎ صدور‎ چک در خصوص ‎لوازم‎ مصرفی‎ جراحی‌ها،‎ داروی ‎بیماران‎ شیمی ‎درمانی ‎و ‎مراکز ‎درمانی‎ غیر طرف قرارداد‎ و ‎یا‎ پزشکان‎ غیر طرف قرارداد‎ در‎ صندوق‎ مستقر‎ کرده‎ و ‎حداقل ‎۷۰ درصد ‎هزینه‎ بیمه‎ شده ‎را‎ به‎ استناد ‎فاکتور و پیش‌فاکتور ارائه‌شده ‎پرداخت‎ کنند‎ و‎ هرگونه‎ همکاری‎ برای ‎رفع‎ مشکل‎ بیمه‎ شده‎ انجام‎ نماید.

بیمه+تکمیلی+بازنشستگان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.