کد خبر : 21723 / /
/

محصولات سایپا امروز در بازار با چه قیمتی عرضه شدند؟ رصد بازار خودرو از افت قیمت «شاهین» و «تیبا صندوقدار» در بازار دارد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز با افت قیمت دلار در بازار محصولات سایپا مقاومت بیشتری نسبت به ایران خودرویی ها نشان دادند و از میان محصولات سایپا دو خودرو در بازار افت قیمت داشته است و سایر سایپایی ها در بازار با ثبات قیمت عرضه شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز 375 میلیون تومان قیمت خورد و افت 2 میلیونی قیمت در بازار داشت. خانواده تیبا هم امروز با ثبات و افت 2 میلیونی قیمت در بازار قیمت گذاری شد؛‌ ارزیابی ها نشان می دهد قیمت «تیبا صندوقدار» امروز در بازار 192 میلیون تومان قیمت خورد و 2 میلیون کاهش قیمت داشت و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 204 میلیون تومان دست به دست شد.

اما خانواده کوییک هم با ثبات قیمت در بازار قیمت گذاری شدند. با این شرایط «کوییکR » امروز 222 میلیون تومانی قیمت خورد تغییر قیمتی نداشت و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و قیمت آن تغییری نداشت.

اما «ساینا» 212 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و تغییر قیمتی نداشت.

سایپا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.