کد خبر : 21486 / /
/

استپ قیمت ایران خودروی ها در روز صعودی دلار!

پرونده پرتیراژهای ایران خودرو همانند محصولات سایپا در اولین روز تیرماه 1401 بدون تغییر در بازار بسته شد.

استپ قیمت ایران خودروی ها در روز صعودی دلار!

تداوم روند صعودی نرخ دلار در روزهای اخیر موجب شد تا بازار خودرو که روزهای اخیر کم و بیش افت قیمت داشت، ‌امروز کلا استپ قیمت را به هرگونه تغییر ترجیح دهد و تنها نظاره گر بازار باشد. از سوی دیگر این سردگمی در بازار خودرو موجب شد تا خریداران نیز انتظار را به ورود به بازار ترجیح دهند، بطوریکه به گفته فعالان این بازار خرید و فروش در بازار خودرو به پایین سطح خود رسیده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده سمند امروز با ثبات در بازار قیمت گذاری شد و با این شرایط «سمند LX » بازار 301 میلیون تومان قیمت خورد و  «سمندLX با موتورEF7» نیز در بازار 345 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. قیمت «سمند سورن پلاس» هم امروز 359 میلیون تومان در بازار قیمت باقی ماند.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که خانواده دنا هم امروز تغییر قیمت نداشتند با این شرایط «دنا معمولی» امروز تغییر 399 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» 510 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. «رانا پلاس» هم بدون تغییر 308 میلیون تومانی باقی ماند.

خانواده 207 هم امروز ثبات قیمت در بازار داشتند. امروز «پژو 207 دنده‌ای» در بازار  401 میلیون تومانی شد و محصول دیگر این خانواه یعنی «پژو 207 سقف شیشه ای» هم 407 میلیون به فروش رسید.

منبع: اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.