کد خبر : 21475 / /
/

با پیگیری‌های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در جهت حمایت از صنعت گردشگری دریایی به کسانی که با قایق و کشتی در این حوزه فعالیت دارند یارانه پرداخت می‌شود.

احمد راستینه نماینده مردم شهر کرد در مجلس شورای اسلامی  گفت: با پیگیری‌های کمیسیون فرهنگی مجلس برای حمایت از صنعت گردشگری در ایام پساکرونا هزینه گاز مصرفی هتل‌ها به یک پنجم تقلیل یافت.

وی افزود: طبق قانون باید تعرفه گاز هتل‌ها به صورت تجاری محاسبه شود که با پیگیری‌های کمیسیون فرهنگی مجلس تعرفه گاز در این بخش همانند واحدهای خدماتی که یک پنجم تعرفه تجاری است محاسبه می‌شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: طبق گزارش وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی این اقدام کمیسیون فرهنگی تاثیر به سزایی در حوزه صنعت گردشگری کشور داشته است.

راستینه خاطرنشان کرد: همچنین با پیگیری‌های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری بنا شده تا در جهت حمایت از صنعت گردشگری دریایی به کسانی که با قایق و کشتی در این حوزه فعالیت دارند یارانه پرداخت شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: این پیگیری‌ها به نتیجه رسیده و این موضوع برای اجرا ابلاغ شده است.

منبع: فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.