کد خبر : 21183 / /
/

اختلاف کهنه خانوادگی به جنایت ظهرگاهی در وسط خیابان ختم شد

همه چیز به سرعت اتفاق افتاد. تا مردم به خودشان بیایند مرد جوان به جان یک زن افتاد و با ضربات متعدد چاقو ، او را از پای درآورد و بعد هم از محل گریخت. در حالی که زن جوان داخل خودرواش غرق در خون بود و نفس های آخرش را می کشید موضوع به پلیس و اورژانس اعلام شد و تا نیروهای انتظامی و امدادی به محل برسند، زن به دلیل خون ریزی شدید جان باخت.

خبر فوت قتل گونه زن جوان خیلی زود داخل بیسیم های پلیس پیچید و زمانی نگذشت که چند خودرو ویژه انتظامی آژیرکشان به قاب این صحنه دل خراش اضافه شدند. بررسی های اولیه به همراه اظهارات چند شاهد میدانی حاکی از وقوع جنایت بود و همین امر موجب شد تا موضوع به بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد اعلام شود.

با حضور مقام قضایی در صحنه جنایت، دستور های ویژه صادر شد و گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی مسئول جمع آوری اطلاعات میدانی و تیمی دیگر نیز برای شناسایی عامل این قتل دل خراش وارد عمل شدند.

قتل دختر جوان با ضربات چاقو

جسد متوفی نیز که در پی شدت ضربات وارده با شیء برنده غرق در خون بود از داخل خودرواش بیرون کشیده شد و برای تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت.

بررسی های میدانی پلیس که منجر به جمع آوری مستنداتی درباره این جنایت شد، نشان از این نکته داشت که قاتل راه مقتول را سد کرده و سپس به او حمله ور شده است. این حادثه دل خراش در خیابان الهیه 15 رخ داد که طبق اظهارات چند شاهد، مقتول سوار بر خودرواش در حال حرکت در خیابان بوده که قاتل با یک دستگاه خودرو دیگر به او نزدیک شده و جلو قربانی می پیچد و راه او را می بندد. تا زن به خودش بیاید قاتل که مردی جوان بوده به سمت زن حمله برده و با یک چاقو او را به قتل رسانده است. مأموران پس از جمع آوری اطلاعات به دست آمده فرضیه اینکه قاتل از نزدیکان یا خویشاوندان مقتول است را طرح و موضوع را به بازپرس جنایی دادسرا اعلام کردند.

تحقیقات بعدی این پرونده فرضیه پلیس را تأیید و مشخص کرد که او از آشنایان مقتول بوده و با وی اختلافات قبلی داشته است.

قاتل شناسایی شد

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه2 مشهد در توضیح دیگر ابعاد این پرونده جنایی گفت: این حادثه ظهر روز پنجشنبه 26 خرداد در بولوار الهیه مشهد رخ داد که در آن زنی حدودا 35 ساله با ضربات متعدد چاقو داخل خودرواش به طرزی دل خراش به قتل رسید.

قاضی محمود عارفی راد افزود: شهروندان به محض مشاهده این حادثه، بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش می کنند. تا مأموران در محل حاضر می شوند، متهم از محل می گریزد. در همان ابتدا فرضیه نسبت داشتن متهم با مقتول مطرح شد که پس از شناسایی وی در مشهد این فرضیه تأیید شد.

این مقام قضایی مشهد اعلام کرد: متهم شناسایی شده و تحقیقات درباره این پرونده جنایی ادامه دارد.

قاضی عارفی راد، با اشاره به گزارش پزشکی قانونی بیان کرد: بنا بر نتیجه معاینات کارشناسان پزشکی قانون، مقتول هدف 20 ضربه متعدد چاقو در نواحی قفسه سینه، پشت و دست ها قرار گرفته است. هنوز انگیزه اصلی این قتل مشخص نیست و تا حصول نتیجه نمی توان اظهارنظر دقیقی داشت/رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.