کد خبر : 20887 / /
/

معاون اقتصادی استاندار تهران: فروش کیلویی نان مزایا و معایبی دارد، اما به شکل آزمایشی درحال رصد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: فروش کیلویی نان در استان تهران در دست بررسی است.

به گزارش مهر، حشمت الله عسگری بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طرح فروش کیلویی نان در حال سبک سنگین شدن و بررسی ملاحظات آن است، این طرح هم ویژگی‌های منفی و هم ویژگی‌های مثبت دارد.

وی افزود: باید برآیند آثار و مثبت طرح فروش کیلویی نان باید بررسی شود، این شرح به شکل آزمایشی باید بررسی شود.

معاون استاندار تهران گفت: هنوز ستاد آرد و نان کشور به جمع بندی در خصوص فروش کیلویی نان نرسیده است، هر زمان این جمع بندی انجام و تصمیمی گرفته شود، ما مجری خواهیم بود.

زمان اجرای طرح فروش کیلویی نان در کشور اعلام شد

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طرح توزیع کیلویی نان در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و در حال بررسی است. این طرح با همکاری شرکت خدمات بازرگانی تامین آرد استان‌ها تا چهار ماه آینده اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی در رابطه با طرح عرضه کیلویی نان اظهار کرد: این طرح در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و بخش خصوصی، دولتی، اصناف و دستگاه های ذی ربط عضو در شورا در حال بررسی طرح هستند.

وی افزود: انتظار دولت بر این است که مردم نان را باکیفیت و عرضه مناسب دریافت کنند و فروش کیلویی نان جلوی کم فروشی و گرانفروشی را خواهد گرفت.

امراللهی خاطرنشان کرد: احتمال دارد در حوزه نان بربری و سنگک، نان توسط نانوایان خام تر پخته شود که مردم به سمت واحدهای صنفی با کیفیت‌تر متمایل می شوند.

وی افزود: این طرح با همکاری شرکت خدمات بازرگانی تامین آرد استان ها تا چهار ماه آینده اجرا شده و هیچ افزایش قیمتی هم در دستور کار دولت نخواهد بود.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.