کد خبر : 20833 / /
/

محصولات سایپا امروز 21 خرداد 1401 با چه قیمتی در بازار دست به دست شدند؟

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها نیز همانند پرتیراژهای ایران خودرو در بازار هم رشد قیمت داشتند و هم با ثبات قیمت در بازار قیمت گذاری شدند و با این شرایط از میان 6 محصول سایپا سه محصول با افزایش قیمت و سه محصول بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

به گفته فعالان بازار خودرو افزایش نرخ دلار عمده عاملی است که موجب شده تا بازار خودرو این روزها شکل افزایشی به خود گیرد.  

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»  «، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» بدون تغییر در بازار 384 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است خانواده کوییک امروز رشد یک میلیونی قیمت داشتند. با این شرایط «کوییک R» امروز 224 میلیونی تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» 214میلیون تومانی در بازار به فروش رسید. خانواده تیبا هم رشد قیمت داشت و هم بدون تغییر باقی ماند. ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» دیگر محصول سایپا امروز در بازار بدون تغییر 193 میلیون تومان  و «تیبا 2 معمولی» با افزایش یک میلیونی در بازار 205 میلیون تومان در بازار دست به دست شد. «ساینا» هم ثبات قیمت داشت و 215 میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت کوییک

منبع: اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.