کد خبر : 20626 / /
/

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از کشف یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در پرونده عاملان سرقت از یک طلافروشی در منطقه خانی آباد نو خبر داد.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران از کشف یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در پرونده عاملان سرقت منطقه خانی آباد نو خبر داد.

 

رییس پلیس آگاهی پایتخت در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: دهم خرداد سال جاری با وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در منطقه خانی آباد نو ، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت که در بررسی های اولیه مشخص شد دو متهم با استفاده از سلاح کلاشینکف و یک پتک، شیشه طلافروشی مذکور را شکسته و نزدیک به ۲ کیلوگرم طلا سرقت کرده اند.

 

وی با بیان اینکه سارقان در جریان سرقت مسلحانه ۳۰ عدد تیرجنگی شلیک کردند، ادامه داد: ۳ شهروند که قصد داشتند از فرار متهمان پس از سرقت مسلحانه جلوگیری کنند هدف شلیک گلوله قرار گرفتند که متاسفانه در این حادثه یک نفر به قتل رسید.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به این مطلب که با اقدام ماموران کلانتری و شهروندان سارقان دستگیر شدند تصریح کرد: در تحقیقات کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی مشخص شد متهمان در سال ۱۳۹۲ در شهرستان پرند نیز به یک طلافروشی دیگر با استفاده از سلاح گرم دستبرد زده و سابقه‌دار هستند.

سرهنگ ولیپور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان اداره یکم در ادامه تحقیقات متوجه شدند که متهمان سلاح کلاشینکف را از یک فردی در مشهد خریداری و موتورسیکلت را از ورامین به تهران جهت سرقت منتقل کردند تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی به جرم خود مبنی بر ۲ فقره سرقت مسلحانه در استان تهران و شهرستان پرند اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان جهت کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفته و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.