کد خبر : 20544 / /
/

قیمت خودرو در بازار، این هفته را هم مانند هفته گذشته با ثبات قیمت در اکثر مدل ها و کاهش جزئی برخی مدل‌های پرفروش به خصوص محصولات گروه سایپا آغاز کرده است. رکود هم بخش جدانشدنی از بازار خودرو در این روزهاست که نامشخص بودن روند بازار به شدت آن افزوده و تعطیلی چند روزه هم مزید بر علت شده است و بنابر گفته بساری از فعالان حجم معاملات عملا به صفر رسیده است.

 پژو ۲۰۶ در شروع معاملات این هفته همانند هفته گذشته بدون تغییر ۳۰۵ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹، با ۳ میلیون کاهش همراه بود و ۳۵۲ میلیون تومان معامله شد

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما هفته را بدون تغییر آغاز کرد و ۴۱۰ میلیون تومان معامله می شود. قیمت نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰  با ادامه روند ثبات خود، امروز هم بدون تغییر ماند و ۵۹۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ، ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۰ میلیون معامله می شود. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز، طبق روال هفته گذشته امروز هم بدون تغییر قیمت ۳۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ همچنان بدون تغییر ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ هم بدون تغییر بود و ۳۱۴ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۲۰۰۸ هم چند روزی است دست از افزایش برداشته و همچنان ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان معامله می شود.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش ۳۰۳  میلیون تومان قیمت خورد و به روند با ثبات قیمت خود پایان داد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ امروز هم مانند هفته های گذشته بدون تغییر بود ۴۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر ۵۱۰ میلیون تومان قیمت خورد.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای همچنین بدون تغییر همان ۴۶۰ میلیون تومان معامله می شود.

قیمت رانا پلاس بدون تغییر ۲۹۹ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون افزایش ۳۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.

111

پراید ۱۱۱ همچنان بدون تغییر ۲۰۳ میلیون تومان قیمت می خورد و هفته های با ثباتی را پشت سر می گذارد. نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر ۱۸۲ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ هم بدون تغییر ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر، ۳۴۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو هم بدون تغییر بود و ۲۱۸  میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای هم بدون تغییر ۲۱۸ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک امروز هم بدون تغییر قیمت، ۲۰۵ میلیونی ماند. نسخه صندوقدار هم تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان معامله شد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ با ۵ میلیون کاهش ۳۷۵ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون کاهش دیگر همراه بود و ۳۸۰ میلیون تومانی شد./اقتصادآنلاین

222

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.