کد خبر : 20445 / /
/

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰۰ متری شمال تهران خواهیم‌ پرداخت.

شمال تهران به علت آب و هوای خوب و لوکس بودن خانه‌ها، جزو مناطق مورد نظر بسیاری از خریداران مسکن یا سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود. اگر بودجه محدودی نداشته باشید و یا قصد خرید مسکنی با قیمت‌ نسبتا بالا را دارید، می‌توانید به بررسی آپارتمان‌های مناطق شمالی تهران بپردازید‌. در این گزارش خانه‌های ۱۰۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما کمک کنیم.

خانه‌ای نوساز در محمودیه با متراژ ۱۰۵ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی حدود ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحدی ۹۶ متری در همین‌ منطقه که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.

برای خرید آپارتمانی ۵ ساله در الهیه با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای حدود ۱۱ میلیارد تومان احتیاج دارید.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۹۸ متری در تجریش، که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، ۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی نوساز در ولنجک با متراژ ۹۶ متر‌ و ۲ اتاق خواب در روزهای گذشته به مبلغ ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در شمال تهران را دارید می‌توانید واحدی ۱۰۰ متری در فرمانیه که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را با قیمتی بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحدی نوساز در زعفرانیه با متراژ ۱۰۵ متر و ۲ اتاق خواب را می‌توانید با قیمتی معادل ۱۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

اقتصاد آنلاین

قیمت آپارتمان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.