کد خبر : 18333 / /
/

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز محصولات سایپا هم مانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار دست به دست شدند.

حواشی اخبار باز شدن واردات خودرو موجب شد تا نوسان اندک نرخ دلار هم نتواند تغییری در بازار خودرو ایجاد کند و با این شرایط امروز شاهد استپ قیمت در بازار بودیم.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» بدون تغییر در بازار 354 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

براین اساس خانواده  کوییک هم تغییر قیمت نداشت و با این شرایط  «کوییک R» 215 میلیون تومانی قیمت گذاری شد و  «کوییک معمولی» هم 206 میلیون تومان دست به دست شد.

خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «تیبا 2 معمولی » در بازار  198 میلیون تومان به فروش رفت. «تیبا صندوقدار» هم در بازار 194 میلیون تومانی شد. امروز «ساینا» تغییر قیمت نداشت و 200 میلیون تومان به فروش رسید.

سایپا+5

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.