کد خبر : 18115 / /
/

امروز 31 فروردین 1401 رصد بازار پرتیراژهای ایران خودرو نشان از آن دارد که سه محصول این شرکت در بازار با رشد یک میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

رشد قیمت برخی از پرتیراژهای ایران خودرو همزمان با رشد نرخ دلار رقم خورد. امروز دلار در بازار رشدی 150 تومانی داشت. به گفته فعالان بازار خودرو، این بازار در انتظار کوچکترین اتفاق برای نوسانی شدن است به همین دلیل است که با کمی بالا و پایین شدن نرخ دلار شاهد ایجاد تغییر در بازار هستیم.

از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمتی در این بازار در حالی هر روز قیمت خودرو را به یک سمت می برد که خریداران هنوز با بازار خودرو آشتی نکرده اند، در این خصوص فعالان بازار خودرو به این نکته تاکید می کنند که بی اعتمادی در بازار موجب شده تا معاملات در بازار خودرو به پایین ترین سطح خود برسد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

امروز در بازار خودرو «سمند LX با موتورEF7 »، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس» و پژو 207 سقف شیشه ای» در بازار رشد یک میلیون تومانی قیمت داشته اند.

براساس ارزیابی بازار امروز «سمند LX» در بازار امروز بدون تغییر280 میلیون تومان قیمت خوردف اما «سمند LX با موتورEF7 » با رشدی یک میلیونی 323 میلیون تومان در بازار عرضه شد. از سوی دیگر امروز «سمند سورن پلاس» بدون تغییر 321 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

«رانا پلاس» هم امروز رشدی یک میلیونی در بازار داشت و  333 میلیون به فروش رسید. «دنا معمولی» هم تغییر قیمت نداشت و 385 میلیون تومان در بازار معامله شد. «دنا پلاس توربو اتومات» نیز بدون تغییر 492 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر در میان خانواده پژو 207 نیز شاهد تغییر قیمت نبودیم و امروز «پژو 207 دنده ای» 386 میلیون تومان در بازار دست به دست شد و قیمت «پژو 207 شقف شیشه ای» هم با رشد یک میلیونی در بازار به 398 میلیون تومان رسید. 

منبع: اقتصادنیوز

ایران خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.