کد خبر : 18111 / /
/

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایپایی‌ها فروردین ۱۴۰۱ را بدون تغییر به پایان رساندند.

ثبات قیمتی در بازار سایپایی ها در حالی رخ داد که امروز نرخ دلار در بازار افزایشی بود، اما این رشد بازار سایپایی ها را تغییر نداد، ظاهرا سایپایی ها با وجود این افزایش سعی کردند تا پرونده آخرین روز فروردین ماه را بدون تغییر ببندند.  

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

از سوی دیگر با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» در بازار 356 میلیون تومان قیمت گذاری شد تغییر قیمتی نداشت.  براین اساس خانواده کوییک نیز امروز تغییر قیمت نداشت.  رصد بازار نشان می دهد «کوییک R» در بازار 218 میلیون تومانی دست به دست شد. از سوی دیگر «کوییک معمولی» هم در بازار  209 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «تیبا 2 معمولی» هم امروز 209 میلیون تومان به فروش رفت و تغییر قیمت نداشت. «تیبا صندوقدار» هم در بازار  رشدی نداشت و  199 میلیونی ماند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» در بازار بدون تغییر 204 میلیون تومان به فروش رسید./ اقتصاد نیوز

سایپا+31

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.