کد خبر : 17459 / /
/

رئیس بنیاد مسکن گفت: میانگین قیمت نهضت ملی مسکن براساس طبقات بین ۴ تا ۶ میلیون تومان تعیین شده و آورده اولیه متقاضیان ۴۰ میلیون تومان است.

آقای اکبر نیکزاد گفت: میانگین قیمت در طرح نهضت ملی مسکن  بین  ۴تا ۶ میلیون تومان است و برای واحدهای با طبقات کمتر حدود ۴ تا ۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای واحدهای بلند مرتبه ۶ میلیون است و آورده اولیه متقاضیان حدود ۴۰ میلیون تومان است.

به گفته رئیس بنیاد مسکن کشور در سال گذشته ۵ هزار و ۹۹ واحد در قالب نهضت ملی مسکن را به متقاضیان تحویل دادیم و امسال هم با توجه به تخصیص زمین رایگان و همچنین پروانه ساختمانی و همکاری نظام مهندسی ساخت این واحدها در شهرهای مختلف شروع شده است.

با همکاری شهرداری تهران و در قالب انعقاد تفاهم نامه با رئیس جمهور  مقرر شده بود ۱۸۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود که ۱۰ هزار واحد آن باید توسط بنیاد مسکن ساخته شود که سال گذشته ۳هزار واحد عملیات اجرایی آن شروع شد.

سهمیه بنیاد مسکن در طرح نهضت ملی مسکن ۴۰۰ هزار واحد است که ۲۰۰ هزار واحد آن در قالب مسکن روستایی و ۲۰۰ هزار واحد در قالب مسکن شهری است. /بلشگاه خبرنگاران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.