کد خبر : 17437 / /
/

آقای سلمانی گفت: تسهیلات قرض الحسنه تولید تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی  گفت: با توجه به این که در استان‌ها در خصوص دستورات اجرایی محدودیت‌هایی وجود دارد، حضورا مسئولان متعدد در سفر استانی رئیس جمهور به البرز باعث رفع مشکلات و صدور دستورات لازم برای رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصاد در استان خواهد بود.

او می گوید: وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی هفت محور را برای اجرا در سال جاری ترسیم کردند که یکی ازاساسی‌ترین این محور‌ها کاهش نرخ تورم و رشد غیر تورمی خواهد بود.

سلمانی گفت: یکی از مهم‌ترین مواردی که در راستای این اهداف اتفاق افتاده تصویب کاهش ۵ درصدی مالیات بر تولید است که با اجرای آن شاهد تولید ارزان قیمت و به دنبال آن کاهش قیمت‌ها خواهیم بود.

او می گوید: موضوع دیگر در حوزه اقتصاد تامین مالی پایدار و ارزان قیمت برای واحد‌های تولیدی بخصوص کسب و کار‌های خرد و تولیدکنندگان واقعی است.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم قدرت خرید مردم را افزایش بدهیم. به عنوان مثال در خصوص افزایش تسهیلات قرض الحسنه به بانک‌های عامل اجازه داده شده تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان افزایش تسهیلات قرض الحسنه داشته باشند./

منبع: باشگاه خبرنگاران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار