کد خبر : 17282 / /
/

قیمت دلار همچنان در حال افزایش است و خبری از آزادسازی واردات خودروهای سواری هم نیست، همه این اتفاقات سبب شده که در چند روز اخیر، قیمت در بازار خودرو روند افزایشی در پیش بگیرد. این در حالی است گزارش های میدانی از بازار خودرو همچنان بیانگر تداوم رکودی است که ماه هاست که بر بازار حاکم و حجم معاملات را به شدت کاهش داده است.

خانواده پژو در بین خودروهای ایرانی بیشترین تاثیر را از اتفاقات اخیر گرفته و مطابق روزهای گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت بوده است، به طوری که بر اساس گزارش های میدانی پژو پارس در هر دو مدل LX و ساده با افزایش ۵ میلیون تومانی همراه بوده اند.

در معاملات امروز پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما، در مدل ۱۴۰۱ ، تغییر قیمتی نداشت و ۳۸۴ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۰، با افزایش سه میلیون تومانی، ۳۶۸ میلیون تومان معامله می‌شود. در نسخه اتوماتیک و سقف شیشه با سال تولید ۱۴۰۰ این خودرو همچنان ۵۴۰ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ هم که دیروز ۴ میلیون تومان گران شده بود، امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته همان ۲۸۴ میلیون تومان معامله شد.

۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱، ۲۷۸ میلیون تومان معامله شد و نسبت به روزگذشته تغییر قیمت نداشت اما در مدل  ۱۴۰۰ این خودرو که دیروز ۲ میلیون تومان گران شده بود، امروز هم ۳ میلیون گران شد و به قیمت۲۶۹ میلیون تومانی رسید. نسخه تیپ ۵ این خودرو در نسخه آپشنال همچنان بدون تغییر است و ۳۲۵ میلیون تومان معامله می شود و در نسخه کم آپشن که دیروز هم افزایش قیمت داشت، با ۱ میلیون افزایش دیگر، ۳۲۳  میلیون تومان معامله شد.

قیمت پژو پارس LX در مدل ۱۴۰۱ همچنان بدون تغییر باقی مانده و ۳۵۰ میلیون تومان معامله می شود. در نسخه ۱۴۰۰ هم که قیمت این خودرو این روزها بی وقفه افزایش می یابد، امروز مجددا با جهشی ۵ میلیون تومانی همراه بود و به ۳۳۵ میلیون تومان رسید. در نسخه ساده هم این خودرو با افزایش قیمت همراه بود و پس از مدت ها ثبات قیمتی با ۵ میلیون تومان افزایش، ۲۸۰ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی هم در نسخه ۱۴۰۱، ۳ میلیون تومان کاهش داشت و ۳۷۲ میلیون تومان معامله شد، در مدل ۱۴۰۰ این خودرو تغییر قیمت نداشت و همان ۳۶۰ میلیون تومان روز گذشته معامله شد.

پراید در نسخه ۱۱۱ هم که دیروز بعد از مدت ها ۲ میلیون تومان گران شده بود امروز تغییر قیمتی نداشت و همان ۱۸۸ میلیون تومان معامله شد. در نسخه ۱۳۱ هم این خودرو بدون تغییر نسبت به دیروز، ۱۷۱ میلیون تومان معامله شد.

تیبا در هر دو نسخه صندوقدار و هاچبک بدون تغییر، به ترتیب ۱۷۰ و ۱۸۳ میلیون تومان معامله شدند./ اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.