کد خبر : 17111 / /
/

بهادری جهرمی گفت: ساعت شروع کار دستگاه‌های اجرایی مطابق روال معمول خود خواهد بود و صرفا یک ساعت از پایان ساعت کاری کسر خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان/سخنگوی دولت گفت: مطابق مصوبه روز چهارشنبه هیأت دولت، با توجه به آغاز ماه رمضان و برای ایجاد زمینه استفاده بهتر کارکنان از فرصت عبادت در این ماه، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی یک ساعت زودتر خاتمه خواهد یافت.

این تصمیم درحالی است که در زمان دولت های نهم و دهم ادارات دولتی با تاخیر کار خود را آغاز می کردند و در دولت یازدهم و دوازدهم نیز ساعات کار به خود ادارات محول شد.

پیش از این در جلسه مرداد پارسال هیات دولت و با توجه به انقضای مصوبه دولت مورخ ۱۶ تیر ۱۴۰۰ درخصوص تعطیلی ادارات و سازمان‌های دولتی در تهران و سراسر کشور در روز‌های پنجشنبه و تغییر ساعت کاری آنها، از تاریخ یکم شهریور ۱۴۰۰ ساعات کار ادارات و سازمان‌های دولتی سراسر کشور از ۷:۳۰ شروع و به ۱۴:۳۰ ختم می‌شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.