کد خبر : 17065 / /
/

مرتضی علی آبادی با سابقه ورزشی وارد عرصه بازیگری شد و با بازی در سریال لیسانسه ره صدساله یک شبه طی کرد و با سریالهایی چون گاندو ۲ سریال میانبر (سریال نوروزی شبکه ۵ سال ۹۸) از یادها رفته شبکه ۱ سریال تعطیلات رویایی شبکه ۲وعطیلات رویایی شبکه ۲ ( سریال ویژه نوروز سال ۹۷ و فیلم سینمایی دینامیت که در حال حاضر روی پرده سینماست.

 این روزها مدیریت پیست اتومبیل رانی و موتور سواری استادیوم آزادی را برعهده دارد و همزمان مشغول بازی در دو سریال دیگران به کارگردانی ابراهیم شیبانی و خون سرد به کارگردانی امیر حسین ترابی است. 

سال گذشته رو چگونه سپری کردی؟ 

سال ۱۴۰۰ به چند دلیل سال خوبی به لحاظ کاری بود؛ 

در فیلم سینمایی بازی کردم که رکوردفروش تاریخ رو شکست به نام دینامیت اونم با کارگردانی چون مسعود اطیابی

سریال گاندو ۲ رو داشتم اون هم با استاد جواد افشار

چندین قرارداد کاری خوبی بستم

یک سریال تلویزیون نقش اصلی و یک سریال برای پلتفرم

علاقه‌مند هستی امسال جلوی دوربین کدام کارگردان بازی کنی؟ 

امیدوارم در سال جدید بتونم با کارگردانی چون اصغر فرهادی، پیمان معادی کار کنم. 

با سریال لیسانسه‌ها اتفاقات جالبی برای تو رخ داد…

بله، گاهی نقش وشرایط پخش در دیده شدن کار یک بازیگر بسیار موثر است به خصوص وجود کارگردان کاربلدی مثل سروش صحت که بازیگر را تا خود نقش راهنمایی می‌کند خیلی دوست دارم یک بار دیگه با سروش صحت کار کنم، چرا که واقعا نوع کارگردانی سروش باعث میشود بازیگر با ذوق بسیار برای نقش سنگ تمام بگذارد. من با کفاشیان دیده شدم. 

هدف تو به عنوان بازیگر در سال ۱۴۰۱ چیست؟ 

سینما و جایزه جشنواره فیلم فجر و جشنواره‌های بین المللی هدف اصلی من هست 

به ازدواج هم در سال جدید فکر می‌کنی؟ 

هر چه قسمت باشد اما ازدواج قبلی من اشتباه بود و با چشم باز بار دیگر انتخاب می‌کنم. 

تنها از راه بازیگری امرار معاش می‌کنی؟ 

خب متاسفانه بازیگر بودن در ایران شغل محسوب نمیشه و چون هیچ امنیتی نداره حتی اگه سیمرغ جشنواره رو هم داشته باشی دلیلی بر ماندگاری در این عرصه نیست. من هم به این درک رسیدم و بیشترین در آمدم از مدیریت اماکن ورزشی هست که سابقه ۱۷‌ساله دارم در مدیریت اماکن ورزشی کشور و این کار هم برای من پر هیجان است. والان هم مدیر پیست اتومبیلرانی و موتور ریس ورزشگاه آزادی هستم 

آرزو داری امسال کنار کدام بازیگر بازی کنی؟ 

سالهاست آرزوی هم بازی بودن با شهاب حسینی رو در سر دارم. 

آرزوی مرتضی علی آبادی در قرن جدید…

امیدوارم در قرن جدید دست از سر زندگی خصوصی دیگران برداریم و انرژی سرک کشیدن تو زندگی دیگران رو بگذاریم برای موفقیت کاری خودمون، امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال سلامتی و سربلندی مردم کشورم در تمام دنیا باشد و در سال جدید وضعیت معشیتی مردم بهبود پیدا کند و همه در آرامش وآسایش زندگی کنیم. /همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.