کد خبر : 17060 / /
/

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دستور وزیر آموزش و پرورش، طرح اسکان نوروزی فرهنگیان در دو روز پایانی این طرح، رایگان شد.

گودرز کریمی‌فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار کرد: به دستور وزیر آموزش و پرورش، اسکان نوروزی فرهنگیان در ۲ روز پایانی این طرح، رایگان شد.

وی به آمار طرح اسکان فرهنگیان تا پایان دهم فروردین 1401 در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: یک میلیون و 426 هزار و 465 نفر در قالب 401 هزار و 868 خانوار در طرح اسکان نوروزی فرهنگیان شرکت کرده‌اند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بر این اساس تاکنون 2 میلیون و 272 هزار و 932 نفر روز اقامت در مراکز اسکان فرهنگیان انجام شده است.

وی با اشاره به بیش‌ترین پذیرش مسافرین نوروزی تا پایان دهم فروردین 1401، افزود: بیشترین مسافران به ترتیب به استان‌های، فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، قم، بوشهر، هرمزگان، یزد، کرمان و لرستان اختصاص دارد./ منبع: فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار