کد خبر : 16993 / /
/

تردد کلیه خودرو‌ها در محور جنوب به شمال جاده کرج-چالوس و جاده هراز ممنوع شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: جاده کرج-چالوس و هراز یک طرفه شدند. زندی فر گفت:تردد کلیه خودرو‌ها در محور جنوب به شمال جاده کرج-چالوس و جاده هراز ممنوع شد.مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: این ممنوعیت از ساعت ۱۱ آغاز و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

جاده کرج-چالوس دارای ۱۶۰ کیلومتر طول است که نیمی از آن در استان البرز قرار دارد.

البرز، محل تردد چهارده استان کشور است./اقتصاد آنلاین

هشدار پلیس به مردم | دیگر به سفر نروید

جانشین رئیس پلیس راهور گفت: در مقایسه با سال گذشته تصادفات ۷ درصد کاهش داشته، همچنین آمار جان‌باختگان تصادفات نیز ۲۲ درصد کاهش داشته است.

سردار تیمور حسینی  با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورها گفت: تا روز گذشته شاهد بار سنگین تردد در محورهای رشت بخصوص محورهای شمالی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: امروز عمده بار تردد در مسیر برگشت است. همچنین به مردم توصیه می‌کنم که این روزها دیگر زمان سفر کردن نیست و از سفر خودداری کنند.

افزایش ۵۰ درصدی ترددها

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا از افزایش ۵۰ درصدی ترددها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: احتمال یکطرفه شدن جاده‌های شمالی به ویژه محورهای هراز و چالوس از سمت شمال به جنوب وجود دارد چرا که در این بازه زمانی اغلب مسافران به شهرهای خود بازمی‌گردند و به همین دلیل می‌گویم هموطنان از آغاز سفر خودداری کنند.

حسینی افزود: در مقایسه با سال گذشته تصادفات ۷ درصد کاهش داشته، همچنین آمار جان‌باختگان تصادفات ۲۲ درصد کاهش داشته است.

تمرکز پلیس از فردا بر مدیریت بار بازگشت سفرها قرار دارد

وی اظهار کرد: از فردا (دهم فروردین ماه) تمرکز پلیس بر مدیریت بار بازگشت سفرها قرار دارد بنابراین مجدداً به هموطنان توصیه می‌کنم برنامه‌ای برای سفر تدارک نبینند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در پایان گفت: اکنون تمامی محورها درگیر بار بازگشت هستند و محورهای شمالی، محورهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی دارای ترافیک پرحجم هستند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.