کد خبر : 16872 / /
/

امیرحسین آرمان| عکس امیرحسین آرمان| بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان عکس جدید از خود منتشر کرد.

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. امیرحسین آرمان اولین تجربه بازیگری او به‌طور رسمی فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۸۳ بود. امیرحسین آرمان پس از این تجربه در چندین فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که از این بین در سینمایی صد سال به این سال‌ها درخشش خود را بیش از پیش به نمایش گذاشت.امیرحسین آرمان در سینما با فیلم‌هایی همچون در امتداد شهر، یه حبه قند، نازنین، شیفت شب و … ادامه یافت. امیرحسین آرمان سرانجام با حضور در سریال‌های تلویزیونی کیمیا به کارگردانی جواد افشار و پریا به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده بیش از پیش شناخته شد.

امیر حسین آرمان

بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان  متولد 14 آبان 1361 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد.  امیرحسین آرمان  در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است. او تا کنون با بازی در فیلم های ازدواج به سبک ایرانی هدف اصلی صد سال به این سالها امشب شب مهتابه برف روی شیروانب داغ بیداری رویاها روز هفتم  وسریال کلاه پهلوی و سرزمین کهن استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت های هنری وی به چشم می خورد، می گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان در سینما

۱۳۹۶ دشمن زن کریم امینی نامزد روشنک اکران پویا فیلم

۱۳۹۵ نهنگ عنبر ۲ سامان مقدم سهیل تبریزیان پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران در سال ۱۳۹۶

۱۳۹۵ آن‌ها احسان سلطانیان امیر حضور در اپیزود‌ سوم

۱۳۹۳ خبر خاصی نیست مصطفی شایسته محمدرضا زاهدی اکران هدایت فیلم

۱۳۹۳ داره صبح می‌شه یلدا جبلی سامان اکران هنر و تجربه

۱۳۹۳ شیفت شب نیکی کریمی فرید هاشم‌زاده اکران رسانه فیلمسازان

۱۳۹۲ نازنین مهدی گلستانه منصور ---

۱۳۹۱ بشارت به یک شهروند هزاره سوم محمدهادی کریمی برادر مقتول ---

۱۳۹۱ ساکن خانه چوبی حسینعلی لیالستانی فرخ اکران نشده

۱۳۹۰ یه حبه قند رضا میرکریمی قاسم اکران مؤسسه توسعه سینمایی سوره

۱۳۹۰ دوباره با هم روزبه حیدری سعید ابراهیمی ---

۱۳۸۹ من مادر هستم فریدون جیرانی پدرام پنداشته اکران فیلمیران

۱۳۸۹ برف روی شیروانی داغ محمدهادی کریمی ماهان اکران بنیاد سینمایی فارابی

۱۳۸۹ در امتداد شهر علی عطشانی حامد اکران هدایت فیلم

۱۳۸۸ بیداری رؤیاها محمدعلی باشه‌آهنگر حمید اکران حوزه هنری

۱۳۸۷ امشب شب مهتابه محمدهادی کریمی یوسف اکران هدایت فیلم

۱۳۸۶ صد سال به این سال‌ها سامان مقدم آرش توقیفی

۱۳۸۵ هدف اصلی قدرت‌الله صلح‌میرزایی سامان ---

۱۳۸۴ قتل آنلاین مسعود آب‌پرور رامین اکران نمایشگران

۱۳۸۳ ازدواج به سبک ایرانی حسن فتحی امیرحسین اکران نمایشگران

امیرحسین آرمان

 

شروع فعالیت‌های هنری امیرحسین آرمان

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می‌گوید: سال1381 بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

امیرحسین آرمان

 تصویر تلخ از فرو رفتن گاردریل به نیسان و راننده اش

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می دهد سال 85 «هدف اصلی » سال 86 «صدسال به این سالها» سال 87«امشب شب مهتابه» سال 1388 «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال 1389 در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال 90 نیز در فیلم « دوباره باهم » و ساکن خانه چوبی نقش آفرینی کرده است که همه به نوعی از کارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است که با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می داند که چگونه انتخاب کند.امیرحسین آرمان بازیگر جوان که در حوزه موسیقی نیز فعالیت دارد سال گذشته قطعه ای اجرا کرده که این قطعه  مثل یک خواب  نام دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.