کد خبر : 16668 / /
/

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از برنامه‌ریزی و آمادگی مجموعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای توزیع بنزین نوروزی خبر داد

جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در جمع خبرنگاران در حاشیه آئین رونمایی از اسناد تکمیل زنجیره ارزش نفت کوره با استفاده از دانش فنی بومی درباره مقدار تولید بنزین کشور در سال جاری گفت: میانگین تولید بنزین کشور امسال معادل پارسال بوده و تغییری نکرده است.

وی همچنین از برنامه‌ریزی و آمادگی مجموعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای توزیع بنزین نوروزی خبر داد و افزود: برای عرضه سوخت در روزهای نوروز ذخیره‌ای مطمئن انجام شده است و تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت سامانه هوشمند سوخت، مدیریت صحیح مصرف سوخت را انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ضمن تاکید بر اینکه بحث اختصاص سهمیه بنزین ویژه نوروز مطرح نیست، درباره مصرف بنزین در ایام نوروز اظهار داشت: پیش‌بینی ما مصرف میانگین روزانه ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین در کشور است که ذخیره‌سازی لازم به این منظور انجام شده است./مهر

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.