کد خبر : 16637 / /
/

فروش فوق العاده ایران خودرو بدون قرعه کشی برای محصولات هایما با موعد تحویل سه ماهه از روز پنجشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۰ آغاز می شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

ایران خودرو طرح فروش فوری محصولات خانواده هایما را از روز پنجشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد کرد. در این طرح هایما S۷ پلاس توربو شارژ اتوماتیک با قیمت مصوب ۶۸۰ میلیون تومان و هایما S۵ توربو شارژ اتوماتیک با قیمت مصوب ۵۹۵ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

photo_2022-03-15_12-16-46

در این طرح بدون قرعه کشی خواهد بود و تا زمانی ادامه خواهد داشت که ظرفیت تکمیل نشده باشد. متقضایان از روز پنجشبه ساعت ۱۰ صبح با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند و سایت فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. با توجه به نبود قرعه کشی متقاضیان باید پس از انتخاب خودرو، تمام وجه را واریز نمایند. لذا متقاضیان باید از محدودیت سقف پرداخت کارت بانکی خود مطمئن باشند و واریز وجه تنها در یک تراکنش صورت گیرد.

 

محدودیت های اعمالی همچنان به قوت خود باقی است. شرایط عمومی و محدودیت ها به شرح زیر است:

2

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.