کد خبر : 16400 / /
/

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای محله نیاوران و کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای محله نیاوران و کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ محمدباقر قدم زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر یک فقره موبایل قاپی در محله نیاوران خیابان باهنر بلافاصله تیمی از ماموران عملیات کلانتری نیاوران به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیق از مالباخته مشخصات سارقان را اخذ کردند افزود: ماموران حین گشت زنی در محله نیاوران موتورسیکلت دو ترک با همان مشخصات اعلامی را مشاهده کرده که در حال زاغ زنی بودند که در یک عملیات پلیسی وارد عمل شده و ترک نشین موتورسیکلت را که قصد سرقت داشت دستگیر کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران خاطرنشان کرد: در بازرسی اولیه از متهم یک دستگاه تلفن همراه که لحظاتی قبل سرقت شده بود کشف و در تحقیقات پلیسی در کلانتری به بزه انتسابی معترف و تاکنون ۱۲ نفر از مالباختگان شناسایی شده اند.

سرهنگ قدم زاده با اشاره به اینکه متهم دارای سابقه سرقت و تحمل حبس در زندان هستند خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم احتمالی متهم و دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.