کد خبر : 16344 / /
/

برخلاف انتظارها که کاهش دلار هم نتوانست بازار خودرو را کاهشی کند؛ بازار امروز همانند بازاردیروز افزایشی بود با این تفاوت که در برخی مدل ها کاهش قیمت مشاهده شد ولی برخی مدل‌ها، افزایش قیمت را تجربه کردند.

بازار راه خود را می روند؛ دلار پایین بیاید، رییس جمهور از ایران خودرو بازدید کند، واردات آزاد شود، باز قیمت ها خیال پایین آمدن ندارد. به عنوان نمونه پژو ۲۰۷ دنده ای هم در دو مدل فرمان برقی و فرمان هیدرولیک با افزایش ۳ میلیون تومانی قیمت و به ترتیب با ۳۵۱ و ۳۴۳ میلیون تومان معامله شدند.

 

پژو پارس LX هم در مدل ۱۴۰۰ برخلاف افزایش ۱ میلیون تومانی قیمت دیروزش، امروز در در بازار آزاد همان ۳۲۶ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تولید ۱۴۰۰ نسبت به دیروز با یک میلیون تومان کاهش قیمت معامله و ۲۶۳ میلیون تومان قیمت گذاری شد

 

قیمت دنای معمولی با رینگ فولادی و کروز کنترل که دیروز افزایش ۱ میلیون تومانی را تجربه کرده بود امروز یک میلیون تومان ارزان و ۳۵۵ میلیون تومانی معامله شد.

 
 

سمند هم با موتور EF۷ و دوگانه سوز در نسخه LX، که برخلاف هفته گذشته که با فراز و فرود های بسیاری در قیمت مواجه بود امروز هم بدون تغییر قیمت همان ۳۱۸ میلیون تومان قیمت گذاری شد

پراید ۱۱۱ نیز روند با ثبات خود را تغییر داده و امرز بدون تغییر و به قیمت ۱۸۶ میلیون تومان در مدل ۱۳۹۹ معامله شد.

نسخه وانت پراید،۱۵۱، نیزدر مدل  ۱۴۰۰ هم که دیروز ۲ میلیون تومان گران شده بود امروز با کاهش ۱ میلیون تومانی مواجه شد و ۱۵۵ میلیون تومان معامله شد

در نسخه ۱۳۱ و در مدل SE هم با ثبات قیمت نسبت به دیروز همراه بود و در مدل ۱۳۹۹ با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان معامله شد.

اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.