کد خبر : 15983 / /
/

سایپایی ها امروز برای سومین روز در هفته جاری بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

ثبات قیمت در بازار خودرو در حال رقم خورد که این روزها نرخ دلار هم با نوسانات اندک در بازار عرضه می شود و این امر نیز بر نبود تقاضا در بازار دامن زده است.

سنت شکنی عرضه خودرو در بازار

هر سال در اسفند ماه شاهد رونق خرید و فروش در بازار خودرو بوده ایم، اما امسال برخلاف سالهای گذشته با توجه به سردرگمی که در بازار حاکم است شاهد سنت شکنی عرضه خودرو در بازار هستیم.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها در بازار بدون تغییر در بازار عرضه شدند

امروز خانواده کوییک، بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند. براین اساس «کوییک معمولی» 194 میلیون تومان به فروش رسید و «کوییک R» هم با ثبات قیمت همچون هفته قبل 199 میلیون تومان دست به دست شد.

اما «شاهین» که در هفته و حتی ماه های گذشته همواره بازار آرامی داشت و امروز بدون تغییر در بازار 342 میلیون تومان قیمت خورد.

اسفندماه برای خانواده تیبا هم بدون تغییر قیمت خورد. بر همین اساس تیبا صندوقدار با در بازار  181 میلیون تومانی شد و تیبا 2 معمولی هم 184 میلیون تومان به فروش رفت.

«ساینا» هم امروز بدون تغییر در بازار 194 میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.