کد خبر : 15967 / /
/

یک پزشک ادعا‌هایی جنجالی درباره علت فوت زهره فکور صبور مطرح کرد.

 یک پزشک ادعا‌هایی جنجالی درباره علت فوت زهره فکور صبور مطرح کرد.

یک دندانپزشک که به واسطه انجام خدمات دندانپزشکی برخی بازیگران و عکس‌های یادگاری با آن‌ها در فضای مجازی مطرح شده است، امروز با انتشار استوری در اینستاگرام خود ادعا کرد علت خودکشی زهره فکور صبور تهمت‌های یک فعال مجازی برای اخاذی بوده است.

این پزشک همچنین ادعا کرد حال باید دید تیم جنایی از این فرد در مورد ادعاهایش تحقیق می‌کند و این ادعا‌ها چقدر با واقعیت مطابقت داردو علت اصلی خودکشی خانم بازیگر همین موضوع است، یا علتی دیگر باعث شده تا زهره فکور صبور دست به مرگ خودخواسته بزند. خانم بازیگر در روز‌های اخیر به دوستان و نزدیکان خود اعلام کرده بود که به خاطر دروغ‌ها و تهمت‌های بی‌پایه و اساس فرد اخاذ مجازی پناهنده کشور آلمان، دیگر قادر به ادامه زندگی نیست.

حال باید دید تیم جنایی از این فرد در مورد ادعاهایش تحقیق می‌کند و این ادعا‌ها چقدر با واقعیت مطابقت داردو علت اصلی خودکشی خانم بازیگر همین موضوع است، یا علتی دیگر باعث شده تا زهره فکور صبور دست به مرگ خودخواسته بزند.

گفتن است خانم بازیگر شب گذشته با مصرف ۱۵ خشاب قرص آرامش بخش به زندگی خود در ۴۳ سالگی پایان داد./برترین‌ها

photo_2022-03-02_17-25-07

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.