کد خبر : 15649 / /
/

برخی از مخاطبان می‌گویند که سهمیه بنزین وانت‌بارها بدون اطلاع قبلی کم شده است. این رانندگان می‌گویند که این اولین بار نیست که بدون اطلاع قبلی سهمیه بنزین وانت‌ها کاهش می‌یابد.

مسئولان بارها اعلام کرده بودند که قرار نیست سهمیه بنزین هیچ یک از خودروها کاهش یابد اما رانندگان وانت‌بار، تقریبا هر ماه از کم شدن سهمیه بنزین خودروی خود گزارش می‌دهند.

این خبری است که مسعود رضایی، مدیر سامانه هوشمند سوخت با تایید آن گفته بود که  سهمیه بنزین  بر اساس پیمایش یه رانندگان وانت‌بارها اختصاص می‌یابد اما رانندگان وانت‌بارها می‌گویند تاکنون سامانه‌ای برای ثبت پیمایش به آنان معرفی نشده است.

در ادامه برخی از نظرات مخاطبان را بررسی می‌کنیم:

«آخه بر چه اساسی میگن سهمیه سوخت با توجه به پیمایش به خودروها داده میشه! یعنی به گفته این آقایون همه خودروها به صورت هماهنگ و کاملا اتفاقی پیمایششون یکسان بوده و همگی ۱۶۰ و ۹۰ لیتر سهمیه بنزین گرفتن؟»

«مطمئنا کارشناسی که سهمیه را مشخص می‌کنه حتی نمی‌دونه مصرف بنزین وانت چقدره و صدی چند می‌سوزونه‌.»

«من یه کشاورزم باید وانت داشته باشم برم سر زمین این بنزینی که میدید تا وسط ماه هم نمی‌کشته.»

« گفتند حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها صورت گرفته و ۲۰ لیتر کم شد از کارت و ماه بعد ۱۰ لیتر کم شد ، حال هم این ماه ۱۰ لیتر کم شد.»

«بنزین را هر ماه ۱۰ لیتر دارن کم میکنند الان ۹۰ لیتر شده،خوب مجبوریم آزاد بزنیم مشتری هم که ۱۰هزا رتومان رو کرایه میگذاریم داد و هوارش در میاد. من بعد از ۱۵ سال دارم دنبال یک شغل دیگه می‌گردم.»

«من راننده وانت هستم پیمایش ما رو با کدوم معیار می‌سنجند؟ ما صبح تاشب بیرونیم بنزین آزاد میزنیم هیچ چی واسه ما نمیمونه استهلاک ماشین هم که خیلی بالاست هر ماه هم ۱۰ تا ۲۰ تا کم کردن مونده۹۰ تا اینم برای پیکان که پرمصرف هست چند روز بیشتر نمی رسه.»

«وقتی تو شهرمون گاز نیست پس دوگانه کردنش چه سود داره برامون که ماهی ده لیتر از سهمیه شوانت ها دارین کم می کنین.»

«من یک سره تو جاده و مسیرم.  همش گردنه سربالایی بنزینی که ۱۲۰ لیتر میریختن ۴سری یا ۵ سری جواب می داد همون راه هم کم می کنید.»

 تجارت نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.