کد خبر : 15646 / /
/

نام مهران مدیری در این یک سال بارها در شبکه‌های اجتماعی و حتی فضای رسمی گمانه زنی می‌شد تا اینکه آخرین بار یک روزنامه خیلی جدی مدیری را یکی از گزینه‌های داوری «عصر جدید» مطرح کرد. این بار البته خیلی زود تکذیب شد و بلافاصله گزینه‌های اصلی داوری معرفی شدند.

روز گذشته بالاخره از داوران فصل سوم «عصر جدید» رونمایی شد؛ امین حیایی که به واسطه همدلی‌ها و نگاه بیشتر مشوقانه توانست از همان ابتدا اقبال بیشتری در میان شرکت کنندگان و حتی مخاطبان داشته باشد در این فصل هم باقی ماند و سه چهره جدید به داوران اضافه شدند.

کارن همایونفر در بخش موسیقی جایگزین آریا عظیمی نژاد شد که کارنامه‌ای پررنگ و درخشان در تیتراژهای موسیقایی تلویزیونی و سینمایی دارد و انتخاب ویژه ای برای یک برنامه استعدادیابی می‌تواند باشد به ویژه که «عصر جدید» می‌توانست در این دور گرفتار عامه پسندی و کلیشه شود و برای جلب نظر مخاطبش سراغ خوانندگان پاپ برود اما پرهیز از آنچنان انتخاب‌هایی حتماً قابل توجه و ارزشمند است.

ژاله صامتی نیز جایگزین رویا نونهالی شد که او هم طی این سال‌ها به واسطه کارنامه خود حضور پررنگ و خلاقانه ای در آثار نمایشی داشته است و این روزها هم درگیر بازی در سریال طنز «زیرخاکی» است. بیشترین چهره‌ای که با واکنش‌های مختلف مواجه شد مجید اسماعیلی بود که جاگزین بشیر حسینی شده است و حالا باید دید او چقدر می‌تواند از این برنامه به برندی برای خود تبدیل شود. همزمان با او نام‌های عجیبی هم البته منتشر شد که یکی از آنها مجید حسینی است که این روزها در فضای مجازی داعیه حمایت از نسل جوان و مخالفت با کلاس‌های کنکور و مافیاهای این چنینی را دارد و البته با طرح نامش هم عنوان کرد که به برنامه‌هایی که رویا فروشی کنند، نمی‌رود.

اما یکی از چهره‌های کنجکاوی برانگیزی که هر از گاهی حضورش به عنوان داور «عصر جدید» جنجال برانگیز می‌شد مهران مدیری بود که هنوز هم برخی امید دارند تا در فصل‌های بعدی او را در جایگاه داوران این برنامه ببینند. ماجرای دعوت از مهران مدیری به عنوان «داور عصر جدید» هم در گفتگویی که سال گذشته در برنامه «دورهمی» با احسان علیخانی انجام شد، کلید خورد و تا این اواخر هر بار به بهانه‌های مختلفی مطرح می‌شد.

نام مهران مدیری در این یک سال بارها در شبکه‌های اجتماعی و حتی فضای رسمی گمانه زنی می‌شد تا اینکه آخرین بار یک روزنامه خیلی جدی مدیری را یکی از گزینه‌های داوری «عصر جدید» مطرح کرد. این بار البته خیلی زود تکذیب شد و بلافاصله گزینه‌های اصلی داوری معرفی شدند.

با این حال با توجه به اینکه خود مدیری هم در گفتگوی «دورهمی» به صراحت این پیشنهاد را نفی نکرده است و حتی مورد استقبالش هم بود، او کماکان می‌تواند یکی از گزینه‌های بالقوه و جذاب داوری «عصر جدید» حتی در فصل‌های بعدی باشد. اما او این روزها «دورهمی» را در تلویزیون و سریال‌هایی را هم در شبکه خانگی در دست دارد که احتمالاً به راحتی اجازه پروژه تلویزیونی دیگری را نمی‌دهد .

مهر

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.