کد خبر : 14936 / /
/

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در بازار تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٧:٣٨ روز جاری یک مورد آتش سوزی گسترده در یک پاساژ در تیمچه حاجب الدوله در بازار تهران رخ داده است.

وی ادامه داد: حدود شش ایستگاه به همراه امکانات کامل در محل حضور دارند. آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده و بلافاصله عملیات را آغاز کردند.

حریق گسترده در بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: چندین باب مغازه دچار حریق شده و نیروها در حال عملیات هستند. تا به این لحظه اطلاعات دقیقی از خسارت جانی و تعداد مغازه های درگیر در دست نیست.

وی با بیان اینکه ساختمان های این محدوده دو طبقه است، گفت: درب تمام مغازه ها قفل بود و بر اساس آن چیزی که به چشم دیده می شود حداقل ٣٠ باب مغازه دچار حریق شدند.

ملکی گفت: بسیاری از دیواره و شیشه ها تخریب شد و پایین ریخته است. این تیمچه از سراهای قدیمی بازار است و شیشه های سقف در لحظات اولیه شکسته بود.

دکتر یحیی صالح طبری - سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت: پس از اعلام حادثه حریق در بازار تهران به اورژانس یک دستگاه موتورلانس و سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه تا کنون یک مصدوم بر جای گذاشته که به بیمارستان شهدای یافت آباد منتقل شده است.

ایسنا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار