کد خبر : 14709 / /
/

آرشیو ساعتی تلوبیون برای دسترسی به برنامه‌های صداوسیما در روزهای مختلف، از دسترس کاربران خارج شده است.

آرشیو ساعتی تلوبیون برای دسترسی به برنامه‌های صداوسیما در روزهای مختلف، از دسترس کاربران خارج شده است.

آرشیو ساعتی تلوبیون که دربرگیرنده محتوای پخش‌شده برنامه‌ها از شبکه‌های مختلف سیما بود، چند روزی است که در دسترس کاربران نیست.

پیش از این در روز ۱۲ بهمن، سایت تلوبیون که پخش برنامه‌های صداوسیما را در دستور کار دارد، مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و اکنون این تلویزیون تعاملی، دسترسی به آرشیوش را برای کاربران محدود کرده است.

سایت «تلوبیون» سه‌شنبه ـ ۱۲ بهمن ماه ـ مورد حمله‌های سایبری قرار گرفت. حساب رسمی تلوبیون چند ساعت قبل از تایید این حمله سایبری، اعلام کرده بود که زیرساخت‌های این سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صـداوسـیما روز ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۲ بامداد تا ساعت ۲۳ دچار اختلال شد و برنامه‌های چندین شبکه در این بازه زمانی به شکل ناقص آرشیو شد.

این تصویر گویای از دسترس خارج شدن آرشیو ساعتی تلوبیون است

تلوبیون طی روزهای اخیر همچنین اعلام کرده است که تایم شیفت این وب سایت و اپلیکیشن پخش برنامه‌های تلویزیون، با ۱۰ ساعت افزایش، ۱۲ ساعته شد. بر این اساس کاربران این سایت می توانند تا ۱۲ ساعت زمان را به عقب برگردانند و برنامه‌ها را تماشا کنند.

ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.