کد خبر : 14562 / /
/

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای حذفیات کنکور سراسری سال آینده را اعلام کرد.

به گزارش همت خبر به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور حذفیات منابع درسی کنکور ۱۴۰۱ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر و اعلام شد.

این حذفیات شامل قسمت‌هایی از منابع آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ است که با توجه به محدودیت‌های ناشی از آموزش در دوران کرونا و سایر شرایط، نباید سوال از آن‌ها طراحی شود و در چند جدول جداگانه مربوط به گروه‌های آزمایشی به تفکیک اعلام شده است.

در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: به اطلاع متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می‌رساند براساس نامه‌های شماره ۱۷۹۷۰/۱/۱۰۱ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ و شماره ۱۸۴۴۳ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، فهرست حذفیات منابع آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ را که از آن سؤال طرح نخواهد شد، اعلام کرد.

این حذفیات شامل قسمت‌هایی از منابع آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ است که با توجه به محدودیت‌های ناشی از آموزش در دوران کرونا و سایر شرایط، نباید سوال از آن‌ها طراحی شود و در چند جدول جداگانه مربوط به گروه‌های آزمایشی به تفکیک اعلام می‌شود.

داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۱ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org از حذفیات این دوره از آزمون سراسری مطلع شوند. همچنین این حذفیات از طریق اتصال زیر قابل مشاهده و دریافت است./ همت خبر

دریافت فایل حذفیات منابع طرح سؤال آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در قالب PDF

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.