کد خبر : 14100 / /
/

تعدادی از دستیاران بیمارستان فیروزگر در اعتراض به عدم افزایش حقوق‌شان از ادامه کار دست کشیدند که این اتفاق منجر به تحقق مطالبات آن‌ها شد.

روز گذشته در پی اعتراض دستیاران پزشکی بیمارستان فیروزگر، برخی از اعمال جراحی الکتیو (غیراورژانسی) لغو و به امروز موکول شد.

بنابر اطلاعات واصله، رزیدنت‌ها به دلیل عدم پرداخت حقوق دستیاری مصوب وزارت بهداشت موقتا دست از کار کشیده و خواستار مطالبات خود شده بودند.

پیش از این معاون آموزشی وزارت بهداشت از افزایش حقوق دستیاران مجرد به ۶ و دستیاران متاهل به ۸ میلیون تومان خبر داده بود اما به نظر می‌رسد عدم اعمال این افزایش، علت اعتراض رزیدنت‌ها بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به تاخیر چنده روزه در پرداخت حقوق دی ماه کارکنان به دلیل کمبود منابع مالی، گفت: خوشبختانه با قول مساعد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت، توانستیم مابه‌التفاوت حقوق دستیاران را طی روز جاری پرداخت کنیم./تسنیم

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.