کد خبر : 13619 / /
/

خودروهای یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومانی بازار| با پول تیگو ۸ در بازار داخلی چه خودرویی بخریم؟

با بودجه یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در بازار می توان فونیکس تیگو۸، هیوندای توسان ۲۰۱۷ و میتسوبیشی اوتلندر را به ترتیب در نسخه صفرکیلومتر و کارکرده خریداری کرد.

تیگو۸ پرو گزینه نخست

 فونیکس تیگو ۸ پرو نقش اول این گزارش در روزهای گذشته با قیمت ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان توجه تمام رسانه ها و مشتریان در بازار را به خود جلب کرد

هیوندای توسان در مقام دوم

 این خودرو در نسل جدیدی که تقریبا آخرین نسخه توسان وارداتی نیز به کشور محسوب می شود، در مدل ۲۰۱۷ با ۲۲ هزار کیلومتر کارکرد، قیمتی حدود ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان دارد

میتسوبیشی اوتلندر در مقام سوم

 این خودرو در مدل ۲۰۱۸ با ۶۵ هزار کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۱ میلیارد و ۷۵ میلیون تومان دارد

کدام خودرو را بخریم؟

فونیکس تیگو۸ با قیمت مذکور در نسخه صفر کیلومتر در بازار موجود است، اما دو رقیب دیگر آن یعنی هیوندای و میتسوبیشی با همین قیمت و در نسخه کارکرده موجود هستند. هیوندای و میتسوبیشی به دلیل داشتن پلت فرم ایمن، کیفیت بالا و تکنولوژی بهتر نسبت به تیگو۸ برتری دارند. اما تیگو ۸ نسبت به دو خودرو مذکور از وضعیت خدمات پس از فروش بهتری در شبکه نمایندگی برخوردار است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.