کد خبر : 13273 / /
/

اخیراً ابعاد جدیدی در رابطه با پرونده جنجالی اتوبوس تیم ملی مشخص شد.

اتوبوس تیم ملی در روزهای اخیر به ترند شبکه های اجتماعی و موتور جستجو تبدیل شد. ماجرا به انتشار فایل صوتی در حاشیه اردو و اتوبوس تیم ملی بازگشت. در صورت اثبات قضیه، راننده اتوبوس تیم ملی هم باید پاسخگو باشد. هر چند هنوز سرپرست تیم ملی و مسئولان موضع رسمی در رابطه با اتوبوس تیم ملی نداشته اند. واکنش ها در قضیه اتوبوس تیم ملی حسابی عجیب و غریب بود.

به گزارش رکنا ورزشی، در چند وقت گذشته فایل صوتی منتشر شد که در آن محمدحسین کنعانی زادگان با دختری صحبت می کرد. این بازیکن در طول صحبت‌هایش به دنبال دریافت عکس منشوری از یک دختر است. صوت های منتشر شده نشان می دهد، وی بارها و در ساعت های مختلف به دنبال دریافت تصاویر غیر اخلاقی بوده است. تا این لحظه حداقل 4 صوت از وی منتشر شده است که با سانسور بخش هایی از آنها به انتشار آن دست زدیم.

 پس از انتشار گسترده این صوت ها گفته می شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این مدافع جنجالی را برای ادای توضیحاتی به این نهاد احضار کرده است. البته کنعانی زادگان معتقد است صدا متعلق به وی نیست و از او خواسته شده که موارد مورد نظر را اثبات کند. در غیر اینصورت باید ادامه حضور در اردوی تیم ملی را فراموش کند.

در یکی از صوت های منتشر شده، محمدحسین کنعانی زادگان به دخترجوان می گوید که در قرنطینه تیم ملی است؛ اما به خاطر رفاقتی که با راننده اتوبوس تیم ملی دارد می تواند برای کنار هم بودن به اتوبوس بروند. در چنین شرایطی اگر ویروس کرونا بین بازیکنان تیم ملی منتقل می شد چه کسی  می توانست در این باره پاسخگو باشد؟ آیا سلامت بازیکنان زیر سوال نمی رود؟

با این اوصاف به نظر می رسد راننده اتوبوس تیم ملی هم جهت بیان توضیحات احضار شده باشد. با این حال، در صورت اثبات قضیه کنعانی زادگان این راننده توبیخ و جریمه خواهد شد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.