کد خبر : 13245 / /
/

بر اساس قیمت خودرو در بازار خودروهای داخلی در دی ماه، فهرستی از متوسط قیمت خرید خودرو در نیمه دی ماه ۱۴۰۰ به دست آمده است.

 بنا بر قیمت خودروهای صفر در بازار و داده‌های سایت دیوار لیستی از متوسط قیمت خرید خودرو در بازار نیمه ابتدایی دی ماه به دست آمده است.

با توجه به جدول زیر، دنا پلاس اتوماتیک با قیمت ۵۲۸ میلیون تومان و پژو ۲۰۷i پانوراما اتوماتیک با قیمت ۵۵۹ میلیون تومان از گران‌ترین خودروهای بازار خودورهای داخلی در نیمه ابتدایی دی ۱۴۰۰ بودند.

دنا پلاس تیپ ۲ توربو با متوسط قیمت ۴۸۹ میلیون تومان و دانگ فنگ H30 کراس با قیمت ۴۷۴ میلیون تومان از دیگر خودروهای داخلی گران قیمت در بازار هستند.

ارازن‌ترین خودرو در بین خودروهای داخلی در نیمه ابتدایی دی ۱۴۰۰، پراید ۱۳۱ SE با قیمت ۱۶۹ میلیون تومان است. همچنین پ راید ۱۱۱ SE با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان ثبت شد.

قیمت پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ تیپ دو با متوسط قیمت ۲۷۳ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۳۳۱ میلیون تومان ثبت شدند.

قیمت انواع پژو

پژو ۲۰۷i پانوراما دنده‌ای با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۷i دنده‌ای با قیمت ۲۶۷ میلیون تومان، پژو پارس دوگانه سوز با قیمت ۳۵۵ میلیون تومان، پژو پارس LX TU5   با قیمت ۳۴۰ میلیون تومان و پژو پارس اتوماتیک TU5 با قیمت ۴۴۵ میلیون تومان در نیمه ابتدایی دی ماه ثبت شدند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید خودروهای داخلی در نیمه ابتدایی دی ۱۴۰۰ را بر اساس قیمت خودرو در سایت دیوار مشاهده می‌کنید./تجارت نیوز

1

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.